Antonio Palmisani

Vokalas, gitara


Biografija


Antonio Palmisani gimė Monopolyje, Italijos pietuose, 1986 m. Būdamas 8 metų pradėjo mokytis klasikinio fortepijono. Po kelerių metų įstojo į Monopolio muzikos konservatoriją. Po ketverių metų klasikinės muzikos studijų jis susidomėjo gitara, kaip visur pritaikomu, universaliu instrumentu.

Po kelerių metų, bendradarbiaudamas su didžiuoju italų bliuzmenu Sebastiano Lillo, jis subūrė savo pirmąją bliuzo grupę "The Blues Sailors", kurioje buvo pagrindinis vokalistas ir grojo lūpine armonikėle. Bliuzo nuotykiai su "The Sailors" truko ketverius metus, kai jis persikėlė į kitą Italijos miestą studijuoti universitete.

Muziką jis visada laikė pagrindine kalba, todėl pasirinko mokytis daugiau kalbų Filologijos fakultete kaip bakalauro studijas.

Čia jis susipažino su tuo, kas visiems laikams pakeis jo gyvenimą. Kažkaip. Brazilijos kalba ir kultūra.

Mokydamasis saldžios, švelnios ir melodingos portugalų kalbos, jis pradėjo domėtis, kaip skambinti gitaros stygomis. Netrukus jis ėmė studijuoti brazilišką gitarą tarp visų skirtingų Brazilijos valstijų, kurių kiekviena turi savitą muzikos stilių.

Nuo tada samba, bosanova, MPB ir Baião yra Antonio kasdienė duona. Jo "maestro" tapo João Gilberto, Tom Jobim, Vinicius de Morais, Toquinho, Chico Buarque, Gilberto Gil, Caetano Veloso ir daugelis kitų.

Po unikalios patirties portugališkai kalbančioje Angoloje jis persikėlė į Lisaboną Portugalijoje, kur nuolat gyveno apsuptas brazilų. Čia jis tarsi užmezgė ryšį su Brazilija. Portugalijos sostinėje jis pradėjo groti brazilišką muziką su brazilų muzikantais, vis daugiau sužinodamas apie muziką, kultūrą, kalbą ir pan. Tuo tarpu Lisabonoje jis įsimylėjo lietuvę merginą, kuri paskatino jį apsilankyti Vilniuje. Po kelių viešnagių Vilniuje Antonio kuriam laikui atidėjo savo didžiąją svajonę keliauti į Braziliją ir nusprendė apsigyventi Baltijos šalių sostinėje.

Atvykęs į Vilnių 2011 m. kovo mėn. jis greitai susirado  muzikantų ir pradėjo groti brazilišką muziką daugelyje klubų, restoranų, viešbučių ir festivalių visoje Lietuvoje, kartais vienas, kartais su akustiniu trio - gitara, fleita ir mušamaisiais.

2012 m. gegužę Antonio Palmisani susipažino su RMSC klubu ir dėl bendros aistros lotynų muzikai užsimezgė tiesiog puikus ryšys.

Antonio su RMSC atrado geriausią savo muzikinį matmenį.


RMSC taip pat labai džiaugiasi Antonio, nes jis visada pagamina nepakartojamus itališkus makaronus!

Antonio Palmisani