Diana Anisko

Vokalas


Biografija


Aš gimiau Vilniuje. Būdama šešerių ėmiau lankyti privačias fortepijono pamokas. 1999-aisiais metais įstojau į Nacionalinę M. K. Čiurlionio menų gimnaziją, chorinio dirigavimo klasę. Pradėjau dainuoti chore ir vėliau su juo  koncertavau tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Tais metais buvau įsigilinusi į klasikinę muziką ir mano mėgstamiausias kompozitorius buvo L. Wan Beethoven.

 2008-aisiais įstojau į Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos Konservatoriją, džiazinį vokalą ir ten man teko daugiau prisiliesti prie džiazo muzikos ir sutikau daug muzikantų.

Ten aš atradau visiškai kitą muziką - džiazą.

 Mano mėgstamiausiomis dainininkėmis tapo Eva Cassidy ir Diana Krall. Dar studijų laikais susipažinau su Linu Karaliūnu ir tik baigusi konservatoriją įsiliejau į muzikine veiklą kartu su RMSC. Tik pradėjus muzikuoti kartu, turėjome daug koncertų, visoje Lietuvoje. Nuo 2012 iki 2013-ujų gyvenome ir koncertavome Vokietijoje, o dabar vėl esu grįžusi į Lietuvą, įstojau į Vilniaus Kolegijos Menų Fakultetą, mokiausi fortepijono pas doc. Sigitą Giedraitį, o šiuo metu mokausi vokalo specialybės pas Vitą Sasnauskienę  ir ruošiuosi naujiems koncertams.


Dalyvavau šiuose festivaliuose:

    '05  Lietuvos dainų šventė
    '09 "Vilniaus Gospel Festivalis"
    '10 "Vilniaus Gospel Festivalis"
    '13 "In Latino" su RMSC projektu "Vizijos iš Brazilijos"
    '14 Jūros Šventė su RMSC "Salsa Project"
    '15 "Jazz Voices" XIII Nacionalinė atranka
    '15 "Jazz Fontanas", nominacija už interpretacijos brandumą

Diana Anisko